З 16.09 по 20.09.2013р. в Кіровській багатопрофільній гімназії
пройшов тиждень правових знань
«Гендерна рівність»
17.09.13р. учениця 10(6)-Б класу Лебедевич Євгенія проводила бесіду з 5(1)-В класом на тему «Гендерна рівність»
Тема бесіди: пояснити учням що, як чоловік так і жінка повинні бути рівними, та мати однакові права.
Мета: розширити їх знання про гендерну рівність. Навчити користуватися набутими знаннями під час бесіди, у реальному житті.
19.09.13р. на 1 уроці в 3-Б класі відбулася зустріч з представником юстиції Червяковою Іриною Робертівною. Під час спілкування з дітьми, Ірина Робертівна в доступній формі пояснила дітям, що таке гендерство, рівність, стосунки між хлопчиками та дівчатками. Навела багато прокладів гендерства не тільки у нас в Україні, а і в Ізраїлі, країнах Європи. Свою розповідь вона закріпила переглядом м
... Читать дальше »
Згідно статті 20 Закону України «Про дорожній рух», Указу Президента України від 20.11.2007 № 1121 «Про невідкладні заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху», наказу №196 від 27.08.2013р. «Про проведення в закладах освіти місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!», з метою активізації роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму напередодні та в перші дні навчального року, керівниками гімназії було видано наказ про організацію та проведення місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти – на дорозі!».
Класними керівниками 1-11 класів було проведено Єдині уроки з питань безпечної поведінки гімназистів на дорогах. В щоденниках учнів розроблена індивідуальна схема маршруту безпечного руху до гімназії.
Організовано та проведено масово-пізнавальні заходи з вивчення Правил дорожнього руху для гімназистів – це конкурси, вікторини, тематичні уроки, виступи агітбригад.
За наказом Президента України Януковича В. Ф. 2 вересня у всіх школах були проведені Шевченківські уроки. Наша гімназія теж не стала винятком. В конференц залі, кабінетах української мови та літератури, історії, інформатики, фізики зібралися 7-11 класи. Вони з великою зацікавленістю спостерігали за веденням уроку з екранів телевізорів. Багато чого з життєвого та творчого шляху Шевченка їм вже відомо. Але те, як переховували великого поета, як видавалося перше видання «Кобзаря», як збирався матеріал для першого музею Тараса Григоровича, скільки пам’ятників Шевченку і де споруджено, дітей особливо захопило.
Вчителі початкових класів, провели класні години, де виразно читали вірші Т. Г. Шевченка. 5-6 класи також прийняли участь у конкурсі виразного читання віршів.
Після таких уроків дітям захотілося більше дізнатися про Кобзаря, поринути в царину його творчості.